دریافت فایل با موضوع(تحقیق درباره نگاهى اجمالى به سيستم نت كارخانه )

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه سيستم تعميرات و تحقیق درباره نگاهى اجمالى به سيستم نت كارخانه |1721701|qon|کارخانه ,سیستم نت,تحقیق درباره نگاهی اجمالی به سیستم نت کارخانه
در این پست قصد معرفی فایل تحقیق درباره نگاهى اجمالى به سيستم نت كارخانه را داریم با ما همراه باشید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سيستم تعميرات و نگهدارى در كارخانجات دارو پخش به صورت نيمه متمركز است . در اين سيستم بيش از 120 نفر در سطوح مختلف مهارتى در بخشهاى گوناگونى مشغول به كارند كه همگى وظايف خود را زير نظر مديريت فنى مهندسى انجام مى دهند . واحد برنامه ريزى فنى مهندسى نيز تحت نظر اين مديريت اقدام به برنامه ريزى فعاليتهاى نت و كاليبراسيون در اين واحد توليدى مى نمايد .

ديگر زيرمجموعه هاى مديريت فنى مهندسى را مى توان به بخشهاى مرتبط با توليد و غير مرتبط با توليد تقسيم كرد .

بخشهاى ساختمانى ، تأسيسات ، نوسازى ، تراشكارى ، برق و الكترونيك را بخشهاى پشتيبانى يا غير مرتبط با توليد مى خوانيم كه در تعمير و نگهدارى تجهيزات خطوط مختلف توليدى اين كارخانه نقشى ندارند و به صورت غير متمركز بيشتر به تعمير و نگهدارى از تجهيزات جانبى كل كارخانه نظير سيستمهاى تهويه ، خطوط انتقال انرژى و ... مى پردازند . تقسيم كار بين اين بخشها فراتر از خطوط مختلف بوده و ملزم به ارائه خدمت خاص خود به تمام كارخانه مى باشند .

اما بخشهاى مرتبط با توليد در دارو پخش به حسب خطوط گوناگون توليد تقسيم كار كرده اند .

فنى مهندسى 1 مسئول تعمير و نگهدارى از تجهيزات خطوط استريل ، شربت و پماد ميباشد و فنى مهندسى 2 مسئوليت تعمير و نگهدارى ازخطوط ساخت ، پرس و بسته بندى قرص و كپسول را بر عهده دارد .

فنى مهندسى 3 در ارتباط با خطوط سرم سازى و مگومين كامپوند فعاليت مى كند .

نكته حائز اهميت اين است كه هر كدام از اين سه بخش به دو دستۀ برق و مكانيك تقسيم ميشوند و با ديدى تخصصى و تفكيك شده اقدام به انجام سرويسهاى تعمير و نگهدارى در بخش خود مينمايد .

وجود تكنسينهاى متخصص و كار آزموده در اين بخشها شركت را از عقد هر گونه قرارداد جانبى با پيمانكاران خارج از كارخانه جهت انجام عمليات تعميرات و نگهدارى تجهيزات خطوط توليدى بى نياز ساخته است . البته واضح است كه توان بخش تراشكارى كارخانه نياز گسترده و متنوع واحدهاى فنى مهندسى را تأمين نمى كند و كارخانه جهت تأمين نياز اين واحدها در اكثر موارد از پيمانكاران خارج از كارخانه نيز بهره مى گيرد .مطالب دیگر:
دانلود پاورپوینت آداب معنوی دوران بارداریدانلود پاورپوینت آداب و نزاکت هدیه دادندانلود پاورپوینت بمروری بر ضروت ها و نیاز های استقرار اکتیو دایرکتوریدانلود پاورپوینت جوشدانلود پاورپوینت مدل مديريتي كنترل دسترسي نقش مبنا و امنیت پایگاه دادهدانلود پاورپوینت دانلود پاورپوینت سفره های آب زیرزمینیدانلود پاورپوینت پاورپوینت بررسی ابزارها و روشهاي نوين بانكي و كاربرد آنها در توسعه صادراتدانلود پاورپوینت ابزاربندی سددانلود پاورپوینت آبیاری قطره ایدانلود پاورپوینت مدیریت آبیاریدانلود پاورپوینت پروژه عمليات تحت فشاردانلود پاورپوینت طراحي مفهومي يك محيط پژوهش الكترونيكيدانلود پاورپوینت تکنولوژی های پیشرفته در صنعت خودرودانلود پاورپوینت سیستم های ترمز در خودروهادانلود پاورپوینت سیستم انتقال آب برج میلاددانلود پاورپوینت آب پنير محصول جانبي فراورده‌هاي لبنيدانلود پاورپوینت آبنمادانلود پاورپوینت وضعيت حوزه هاي آبخيز و آبخيزداري در هرمزگاندانلود پاورپوینت روابط آب و خاک و گياهدانلود پاورپوینت آبکاری نقرهدانلود پاورپوینت موضوع:مدیریت آبهای سطحی و رفع آبگرفتگی معابردانلود پاورپوینت اصول آزمون باكتريولوژي آب واهميت آندانلود پاورپوینت شیمی ابر مولکول هادانلود پاورپوینت كيفيت آب در صنعتدانلود پاورپوینت آیین نامه حفاظت ساختمان