دریافت فایل با موضوع(تحقیق درباره موشک)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه یک موشک دوربرد ضدتحقیق درباره موشک|1697043|qon|موشک , پیشرانه ها , پرتابه , سوخت موشک , مهندسی هوافضا
در این پست قصد معرفی فایل تحقیق درباره موشک را داریم با ما همراه باشید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحهیک موشک دوربرد ضدتانکموشَک پرتابه‌ای است که با نیروی عکس‌العمل ناشی از خروج گاز (معمولاً ناشی از سوختن سوخت) حرکت می‌کند. در موشک ماده اکسیدکننده نیز به همراه سوخت حمل می‌شود و سوختن سوخت در آن نیاز به اکسیژن هوا ندارد. از این نظر موشک با راکت و فشفشه فرق دارد.

موشک‌ها از نظر سوخت به دو دسته موشک با سوخت مایع و موشک با سوخت جامد تقسیم می‌شوند.

انواع موشک‌ها

موشک آگنی-۲ در روز جمهوری در دهلیموشک‌های بالستیک

موشک‌های اتمی

موشک‌های فضایی

موشک‌های ضد ماهواره

موشک‌های لیزری

موشک‌های شیمیایی، میکروبی، صوتی،...

موشک‌های دوربرد زمین به زمین

موشک‌های میانبرد زمین به زمین

موشک‌های برد نزدیک زمین به زمین

موشک‌های دوربرد دریا به زمین

موشک‌های میانبرد دریا به زمین

موشک‌های برد نزدیک دریا به زمین

موشک‌های زمین به دریا

موشک‌های زمین به هوا

موشک‌های زمین به فضا

موشک‌های دریا به دریا

موشک‌های دریا به هوا

موشک‌های هوا به هوا

موشک‌های هوا به دریا

موشک‌های هوا به فضا

موشک‌های جنگ شهری

موشک‌های ضدتانک

مراحل مختلف یک موشک

برای سفر به فضا ، یک موشک چند مرحله‌ای مورد نیاز است. هر کدام از این مراحل یک موشک جداگانه محسوب می‌شود که هم دارای منبع سوخت است و هم موتور. بسته به وزن محموله ماهواه ، از موشکهای تقویت کننده‌ای در کنار مراحل مختلف موشک برای افزایش نیروی موتورها استفاده می‌شود. مرحله اول ، کل موشک را از زمین بلند می‌کند و به محض اتمام سوخت از بقیه موشک جدا شده، به زمین سقوط می‌کند. آنگاه موتور مرحله دوم روشن می‌شود. بخاطر وزن سبکتر موشک در این مرحله ، شتاب موشک نیز بیشتر می‌شود؛ این سیر صعودی شتاب با جدا شدن هر مرحله از موشک ادامه می‌یابد. مرحله پایانی موشک قسمت حامل ماهواره را به فضا و به طرف مقصدش حمل می کند.

موشکهای با سوخت مایع

اکثر موشکهایی که از آنها در پروازهای فضایی استفاده می‌شود، از سوخت پیشران مایع بهره می برند. سوخت و اکسنده که در مخزنهای جداگانه‌ای نگهداری می‌شوند، هر دو مایع هستند. پمپهای قدرتمندی آنها را به محفظه احتراق می‌برند؛ در آنجا آنها باهم ترکیب شده ، شروع به تولید گازهای خروجی می‌کنند. گازهای مذکور نیز به نوبه خود از دماغه انتهایی موشک خارج می‌شوند. بعضی از موشکها از یک ماده قابل اشتعال سریع برای شروع احتراق استفاده می‌کنند. سوخت پیشران سایر موشکها هگام ترکیب سوخت و اکسنده شروع به احتراق می‌کند.مطالب دیگر:
📗طرح توجیهی مشاوره مدیریت📗طرح توجیهی مركز تخصصی تعمیرات و خدمات تلفن همراه📗کار آفرینی و تاثیر آن بر مدیران و سازمانهای ارگانیک📗كارآفرینی در سایر کشورها📗کارآفرینی در مدیریت علوم انسانی📗دانلود پاورپوینت Oil and Gas – Black Gold! (لاتین)📗وسایل اندازه گیری انواع سطوح و شیب ها📗آئین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان📗آب بند ها📗آب و معماری📗گزارش کار آموزی مسکونی 8 واحدی📗دانلود پاورپوینت و فایل ورد فرهنگ طبیعت معماری در آثار آلوار آلتو📗دیوارهای عایق حرارتی وصوتی(کناف)📗گزارش كارآموزی اجرای پروژه مسكونی📗دانلود پاورپوینت پژوهش انسان طبیعت معماری تناسبات📗دانلود پاورپوینت پانکراس وکیسه صفرا📗دانلود پاورپوینت بن سای آمیزه ای از هنر و باغبانی📗دانلود پاورپوینت آمار و اطلاعات (تولیدات ادوات کشاورزی)📗دانلود پاورپوینت بسته بندی گوشت📗دانلود پاورپوینت بررسی تاثیر کود بیولوژیک حاوی باکتری آزسپیریلوم و ازتو باكتر و مقادیر مختلف نیتروژن بر عملكرد و اجزاء عملكرد گندم رقم پیشتاز📗دانلود پاورپوینت Seminar of postgraduate course as title as ONION📗دانلود پاورپوینت PIZO Furnace Demonstration Operation for Processing EAF Dust📗دانلود پاورپوینت در و پنجره و قاب و نرده در ساختمان📗دانلود پاورپوینت نحوه برگزاری المپیادهای ورزشی📗دانلود پاورپوینت تیپولوژی مسکن